FAQs Complain Problems

News

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
Pradip Shah Chief Administrative Officer Officer shahpradip2012@gmail.com 9852064111
Birendra Giri Technical biren961@gmail.com 9849599521
बालकृष्ण निराैला इन्जिनियर शहरी पुर्वधार शाखा bhangjayang@gmail.com ९८५२०७२६००
ईन्द्रमणी कट्टेल शाखा अधिकृत उधोग तथा सहकारी शाखा 9842648008
तारा भट्टराई न्यौपाने शाखा अधिकृत अधिकृत छैटौँ 9842530337
बिनोद दाहाल शाखा अधिकृत रोजगार संयोजक dahalbinod10@gmail.com 9842467596
झमक भट्टराई शाखा अधिकृत योजना अनुगमन तथा तथ्यांक शाखा 9842044126
धनमाया राई लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा dhanarai20@gmail.com 9852020417
बलराम गौतम ना.सु लेखापाल 9842029943
ऐतराज नेपाली ना.सु वडा नं. ११ सचिब 9842104689
विवेकचन्द्र कार्की ना.सु वडा नं. ७ सचिब 9852060125
लक्ष्मी प्रसाद भट्टराई ना.सु खरीद ईकाइ तथा जिन्सी व्यवस्थापन उपशाखा bhattarailp1@gmail.com 9851246444
निर्मल रिजाल सव.इन्जिनियर भवन नियमन तथा घर नक्शा शाखा ९८४२२८४७३४
विप्लप राजवंशी सव.इन्जिनियर शहरी पूर्वाधार विकास शाखा biploveraj24@gmail.com 9852063005
दयाराम आचार्य सव.इन्जिनियर शहरी पूर्वाधार विकास शाखा 9852049617
अजित महतरा सव.इन्जिनियर शहरी पूर्वाधार विकास शाखा ajeet.mahatara@gmail.com 9851075001
अलकचन खवास खरिदार 9842152447
मुक्तीनाथ गौतम खरिदार 9842341774
डिल्लीराम खुलाल खरिदार 9852055886
असिम पोख्रेल खरिदार सामाजिक सुरक्षा तथा पंजिकरण उपशाखा ahsimpokhrel77@gmail.com 9852063303
लक्ष्मी फुदोङ क.अपरेटर 9815387136
देव राज राई क.अपरेटर वडा नं. ४ 9842122575
जिवन राई क.अपरेटर ११ नं वडा कार्यालय 9829318384
रचना लुइटेल अमिन भवन नियमन तथा घर नक्शा शाखा 9862034682
Mahendra Khadka Information Officer Officer 7th mkhadka2009@gmail.com 9852045604
महेन्द्र खड्का सूचना अधिकारी प्रशासन शाखा mkhadka2009@gmail.com 9852045604
होम बहादुर कार्की कार्यालय सहयोगी दर्ता चलानी तथा सोधपुछ
अमर बहादुर मगर कार्यालय सहयोगी दर्ता चलानी तथा सोधपुछ
अमर बहादुर धिमाल कार्यालय सहयोगी प्रशासन तथा पंजीकरण 9842141503
राजेन्द्र कुमार थारु कार्यालय सहयोगी दर्ता चलानी तथा सोधपुछ
सरजुग लाल थारु बहिदार राजस्व
रामकृष्ण यादब पशु बिकास अधिकृत 9842850433
कमल घिमिरे कविराज निरक्षक आयुर्वेद 9842718189
सन्तोष बिश्वकर्मा हे. अशिस्टेन्ट स्वास्थ्य शाखा santoshpc22@gmail.com 9852041656
शुरेस कार्की स.कम्प्युटर अपरेटर १ नं. वडा कार्यालय karkijis@gmail.com 9852020681
यसोदा देवी दुलाल स.कम्प्युटर अपरेटर ७ नं. वडा कार्यालय, वाहुनी 9852183863
खगेन्द्र गौतम स.कम्प्युटर अपरेटर योजना अनुगमन तथा तथ्यांक शाखा 9842026527
रोष्ना भट्टराई स.कम्प्युटर अपरेटर प्रविधिक 9805358674
दिनेश खड्का स.कम्प्युटर अपरेटर सचिवालय dineshkhadka.maharaji@gmail.com 9862187927
राधेश्याम शाह स.कम्प्युटर अपरेटर ६ नं. वडा कार्यालय, सोमबारे radhe80931@gmail.com 9842052400
भद्र बहादुर घले स.कम्प्युटर अपरेटर राजस्व 9842086241
केशब ढकाल स.कम्प्युटर अपरेटर कानुन तथा विधायन शाखा 9813717534
बिशाल सिटौला कृषि प्राबिधिक 9816318069
जमुना कुमारी खवास का.स. 9800964768
अभिषेक राई का.स. नगर प्रहरी 9810574337
गंगा गौतम का.स. 9842206160
रामबिलास मलिक का.स. दर्ता चलानी तथा सोधपुछ 9842114432
हर्क बहादुर धिमाल का.स. 9817313273
करुण चौहान (विष्ट) का.स. भवन नियमन तथा घर नक्शा शाखा 9808784784
चन्डीका धिमाल का.स. नगर प्रहरी 9814347629
अन्तलाल चौधरी का.स. 9842228260
गंगा माया धिमाल का.स. 9815373489
डम्वर कुमारी गिरी का.स. अर्थिक प्रसाशन शाखा 9811366796
भरत प्रसाद भट्टराई का.स. नगर प्रहरी 9823373485
निर्मला कटुवाल का.स. 9800954649
रोशन माझी का.स. शहरी पूर्वाधार विकास शाखा 9819064282
इन्दीरा खवास का.स. नगर प्रहरी 9829354988
सुशीला कटुवाल का.स.
बिजय चौधरी का.स.
घनश्याम भणडारी का.स. 9842300384
राधिका खवास का.स. सामान्य प्रशासन शाखा 9869600803
सुनिता नेपाल का.स. आयुर्वेद 9842408246
राम कुमार राजवंशी का.स. 9804304078
राज कुमार राई सवारी चालक (हलुका) 9852031831
निर बहादुर खुलाल सवारी चालक (हलुका) 9842076901
सन्त बहादुर मगर सवारी चालक (हलुका) 9804367004
योगेन्द्र गौतम अ. सव. इन्जिनियर शहरी पुर्वधार शाखा gautamdinesh691@gmail.com ९८५२०४५१३३
सपना खड्का अ. सव. इन्जिनियर शहरी पुर्वधार शाखा 9800975060
राजेन्द्र कुमार खवास अ. सव. इन्जिनियर शहरी पुर्वधार शाखा 9842330771
शुसिल सुबेदी अ. सव. इन्जिनियर शहरी पुर्वधार विकास शाखा 9842028913
गुणराज तिम्सिना अ. सव. इन्जिनियर भवन नियमन तथा घर नक्शा शाखा 9852066000
एलिना बस्नेत अधिकृतस्तर सातौ शिक्षा शाखा basnetalina77@gmail.com 9842983397
वजरंग प्रसाद गुप्ता सहायक चौथो
साल्गी भट्टराई सहायक चौथो सामान्य प्रशासन शाखा 9842401947
भोला सुबेदी सहायक चौथो वडा नं. ४ सचिब 9842029456
अट्टीराम राजबंशी सहायक चौथो 9842245931
ज्ञानदिप राई सहायक चौथो ४ नं. वडा कार्यालय, बुधवारे raigyandip02@gmail.com ९८४२१९५८०३
अदित दाहाल सहायक चौथो आर्थिक प्रशासन शाखा aditdahal12@gmail.com 9819327878
सरोज घिमिरे सहायक चौथो १ नं. वडा कार्यालय, बेलबारी 9842587053
चतुर्भुज माझी सहायकस्तर पाचौँ वडा नं. ८ ९८५२०३४२५५
रञ्जना सुबेदी सहायकस्तर पाचौँ वडा नं. ३ ranzussubedi53@gmail.com ९८४२४३२०६९
प्रदिप आचार्य सहायकस्तर पाचौँ शहरी पूर्वाधार विकास शाखा 9842824400
संजोक राई सहायकस्तर पाचौँ सहरी बिकाश शाखा sanjograi1234@gmail.com ९८४३४६४५३८
अभिषेक राई सहायकस्तर पाचौँ ५ नं. वडा कार्यालय, कसेनी ९८४०७७६४८६
पुष्पराज अधिकारी सहायकस्तर पाचौँ उधोग तथा सहकारी शाखा puspa.adhikari5568@gmail.com 9842254892
रोसन दाहाल सहायकस्तर पाचौँ आन्तरीक लेखा परिक्षण उप-शाखा ९८४२३१६३३९
बाबुराम ढुंगाना सहायकस्तर पाचौँ वडा नं. ११ सचिब 9852050713
लक्ष्मी कुमारी थापा सहायकस्तर पाचौँ महिला तथा बालबालिका शाखा 9842035340
सीता रेग्मी सहायकस्तर पाचौँ राजस्व व्यवस्थापन उप-शाखा
राजेन्द्र खतिवडा सहायकस्तर पाचौँ २ नं. वडा कार्यालय, लालभित्ती ९८४३३७६५११
कपिल प्रसाद पौडेल खा.पा.स.टे ३ नं. वडा कार्यालय, बेलबारी ९८६२०७७९२६
नरमाया रोक्का प्रा.स. शिक्षा शाखा ९८६२१४१६३६
सम्झना अर्याल स.म.वि.नि. महिला तथा बालबालिका शाखा ९८४१०६३८४०
पिकु यादव स्टाफ नर्स (सहायक पाचौँ) ९८४२५६६८१८
कृष्ण न्यौपाने एम.आई.यस.आपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा प‌ञ्जिकरण ईकाइ krishnane2030@gmail.com 9842402471
यादव घिमिरे का.स. (पाचौँ) शिक्षा शाखा ९८२४३५२०६८
विना मल्लिक कचीकार (का.स.) ९८१०५९०८७९
भुपेन्द्र प्रसाद काेइराला शिक्षा शाखा bkoirala27@gmail.com 9842049570